Obvestilo je poteklo.

Obvestilo, ki si ga ogledujete, je poteklo in morda več ne vključuje točnih informacij.

Rezultati šolskega tekmovanja v znanju kemije

Kemija Preglova plaketa

Avtor objave: Helena Lonjak, Datum objave: 27. 3. 2020, Datum poteka: ni podatka

V ponedeljek, 9.3. 2020 je potekalo šolsko tekmovanje v znanju kemije. Bronasto Preglovo plaketo so osvojili: Tin Fras Šulin (1.c), Luka Podvršnik (1.b), Lara Žnuderl (1.c), Ana Košič (1.b), Tamara Borko (1.b), Katarina Lombergar (1.c), Javor Sluga (2.g), Nika Gamser (2.e), Anja Mencinger (2.g), Nejc Fras (2.d), Maša Toplak (3.c) in Armina Rahmanović (4.f).Na državno tekmovanje so se uvrstili: Tin Fras Šulin (1.c), Ana Košič (1.b), Luka Podvršnik (1.b), Armina Rahmanović (4.f), Javor Sluga (2.g), Maša Toplak (3.c) in Lara Žnuderl (1.c).

Čestitamo!

Aktiv profesoric kemije