Prehrana v šolskem letu 2024/25 in dijaške izkaznice

Prehrana Dijaška izkaznica

Avtor objave: Polona Meke Ožinger, Datum objave: 23. 6. 2024, Datum poteka: 10. 9. 2024

V šolskem letu 2024/25 bo ponudnik dijaške malice na Prvi gimnaziji podjetje Slorest.

Dijakom ponujamo dijaško malico, ki jo prevzemajo z dijaško izkaznico,

Prijava na dijaško malico poteka preko prijavnice, katero izpolnjeno prinesete v šolo (tajništvo) ali jo pošljete po mailu na naslov polona.meke-ozinger@prva-gimnazija.org.

Prijavni obrazec in druge informacije glede prehrane najdete pod zavihkom DIJAKI/DIJAŠKA PREHRANA.

Za prevzem šolske malice boste potrebovali dijaško izkaznico.

Izdelava izkaznice traja do tri tedne, zato vam svetujemo, da jo naročite čim prej. Navodila za naročanje dijaških izkaznic najdete na

www.isic.si (izberite zavihek Dijaška izkaznica).

Pri naročilu boste potrebovali skenirano fotografijo in skenirano potrdilo o vpisu. Cena mednarodne dijaške ISIC-izkaznice je za prvo leto 9,90 EUR oziroma 19,90 EUR za štiri leta.

Želimo vam lepe počitnice.